Tamás Gábor nagyváradi koncerten
Tamás Gábor 2015 március 22-i nagyváradi koncertjéről írta a Bihari Napló :
"Vasárnap este Játsszuk el újra! jubileumi
lemezbemutató koncertturnéja keretében a Szigligeti Színházban lépett
fel Tamás Gábor előadóművész. Egyik médiapartner a Bihari Napló volt.
Negyedik alkalommal lépett fel nagyváradi
rajongói előtt a kolozsvári születésű- és ezt büszkén hangoztató-,
jelenleg Svédországban élő népszerű előadóművész, Tamás Gábor."
A koncerten bebizonyította Tamás Gábor ,mennyire együtt érez a közönséggel és ismét a maximumot adta,mert a nagyváradi közönség megérdemli.Sajnos a koncert első részét láthatja,de ízelítőt kaphat miért szeretik Tamás Gábort a magyarok szerte a világban.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése