Oldalak

2015. május 10., vasárnap

Részlet Tamás Gábor nagyváradi koncertjéből

 
Tamás Gábor nagyváradi koncerten 

Tamás Gábor 2015 március 22-i nagyváradi koncertjéről írta a Bihari Napló :
"Vasárnap este Játsszuk el újra! jubileumi lemezbemutató koncertturnéja keretében a Szigligeti Színházban lépett fel Tamás Gábor előadóművész. Egyik médiapartner a Bihari Napló volt.  
Negyedik alkalommal lépett fel nagyváradi rajongói előtt a kolozsvári születésű- és ezt büszkén hangoztató-, jelenleg Svédországban élő népszerű előadóművész, Tamás Gábor."
Teljes cikk : erdon.ro   Tamás Gáborral készült interjút olvashatja az erdon.ro-n.
A koncerten bebizonyította Tamás Gábor ,mennyire együtt érez a közönséggel és ismét a maximumot adta,mert a nagyváradi közönség megérdemli.Sajnos a koncert első részét láthatja,de ízelítőt kaphat miért szeretik Tamás Gábort a magyarok szerte a világban. 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése